درباره ما

درباره ما

شرکت توسعه صنعت و کشاورزی طای سپید شرق (پاژن) به شماره ثبت 55305 با 30 ساله سابقه مدیرانش در امر تولید انواع ماشین ها و ادوات دفع افات در سال 1393 تاسیس گردید و توانست با بهره گیری از علم روز دنیا و کمک متخصصین داخلی و تجربه خود، انواع محلول پاش ،گوگردپاش باغی ،زراعی و شهری با بهترین مواد اولیه و همگام با تکنولوژی روز دنیا و متناسب با نیازکشاورز و کشور را طراحی و تولید نماید.

      استفاده از متخصصان جوان و خلاق باعث شده است هرروز سبد محصول این شرکت گسترش یافته، بگونه ای که در آخرین سال از سده 14 شمسی بیش از 70محصول را در سبد خود ببیند .

پاژن توانسته است با ثبت اختراع محلول پاش و سمپاش هوشمند باغی و سمپاش میکرونرULV در اداره ثبت مالکیت های معنوی  و دریافت 17 تاییده کیفیت از مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی، قدم مهمی در این صنعت مهم برداشته و تعامل مستمر با دانشگاه و مراکز عالی علمی و پژوهشی کشور داشته باشد.

این شرکت همواره کوشیده است بهترین و پربازده ترین ادوات دفع آفات نباتی را با ایجاد تنوع در تولید محصول متناسب با شرایط اقلیمی کشور در تمام بخش های زراعی ، باغی ، دامی و شهری که نیاز به استفاده از محلول پاشی و مبارزه با آفات گیاهی دارند را تامین نماید .

همچنین در دو سال گذشته با تمرکز بر تولید محلول پاش های هوشمند و گوگرد پاش های پشت تراکتوری گامی رو به جلو در جهت کشاورزی دقیق و ارگانیک برداشته است .

پاژن به دلیل کیفیت ، کارآیی ، دوام و خدمات پس از فروش  به عنوان سیاست جدایی ناپذیر در تولید محصولات و  نگاهی ویژه به بومی سازی ، مفتخراست تاکنون کشاورزی ناراضی از منظر کیفیت و خدمات پس از فروش نداشته باشد .

باتوجه به حساسیت مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی،درکنار بومی سازی محصولات مطابق با شرایط اقلیمی و نیاز مزرعه و کشاورز کلیه قطعات اصلی محصولات پاژن از قبیل پمپ ، فشارشکن ، گیربکس و نازل ها ساخت کشور ایتالیا بوده و دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

پاژن با دارا بودن بیش از 50 نماینده فعال و 100 نماینده نیمه فعال در سراسر کشور همراه با ارائه خدمات پس از فروش بی نظیر و تامین نیاز بازار داخلی ،توانسته است سهم خوبی از صادرات ادوات کشاورزی به کشورهایی نظیر عراق ،افغانستان، پاکستان ، ترکمنستان ، قزاقستان و تاجیکستان داشته باشد.

Read More...

هدف ما

طراحی و تولید انواع ماشین آلات و ادوات مبارزه با آفات و بیماری های کشاورزی و باغی منطبق بر استانداردهای کشور و بین المللی،درکنار بومی سازی محصولات مطابق با شرایط اقلیمی و نیاز مزرعه و کشاورز

ماموریت ما

پاژن با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و فنی و همکاری با مهندسان طراح با تجربه داخلی ، همچنین راه اندازی واحد تحقیق و توسعه با همکاری دانشکده بیوسیستم دانشگاه فردوسی مشهد و بیش از 30 سال تجربه مدیرانش  ماموریت دارد تا چهار اصل بین المللی حاکم بر ماشین آلات و ادوات کشاورزی یعنی کیفیت ، کارآیی ، دوام و خدمات پس از فروش را به معنای واقعی در محصولاتش عینیت بخشد.

0 +
سال سابقه
0 +
تاییدیه محصولات
0
ماه
ضمانت محصولات
0
خدمات
پس از فروش
% 0
رضایت مشتری

اعضای مجموعه

علی معصومین

عضو هیئت مدیره ومدیر عامل

سابقه 34 سال

حسن معصومین

عضو هیئت مدیره و مدیر بازرگانی

سابقه 25 سال

حسین معصومین

عضو هیئت مدیره ومدیر مالی

سابقه 19 سال